RRC Clinic Hluboká nad Vltavou

Novinky

Krásné zdravé léto.

Vážené dámy, vážení pánové,

 dovolte, abychom Vám popřáli krásné letní dny a mnoho nezapomenutelných zážitků na Vaší dovolené.

100 nejlepších lékařů České republiky.

Unikátní projekt časopisu Týden i v roce 2012 představil české odborné i laické veřejnosti 100 nejlepších lékařů České republiky. Mezi špičkovými odborníky - plastickými chirurgy -  je také MUDr. Vladimír Mařík, primář oddělení plastické chirurgie RRC Clinic.

PF 2012

Vážené dámy, vážení pánové,

dovolte, abych Vám do nového roku 2012 popřál kromě osobních a pracovních úspěchů a spokojenosti především zdraví, bez kterého by předchozí tři hodnoty byly těžko naplnitelné.

Děkuji Vám jménem RRC Clinic za přízeň v roce 2011 a věřím, že i v roce 2012 bude pro Vás RRC Clinic jednou z cest ke zdraví, kráse a fyzické a psychické kondici.

Čas pro srdce.

Vážení hosté,

podzim se v RRC Clinic stal Časem pro srdce.V oblasti prevence, diagnostiky, léčby i rekonvalescence kardiovaskulárních onemocnění pro Vás oddělení kardiologie RRC Clinic, vedené MUDr. Ladislavem Pešlem, připravilo komplexní nabídku speciálních pobytů a také besedu - přednášku na téma Srdce, která ve velmi příjemné atmosféře proběhla dne 24.listopadu 2011 v restauraci RRC Hluboká. Zajímavé, odborně erudované informace přítomným přednášel MUDr. Ladislav Pešl.

 

V dalších měsících pro Vás připravujeme další tématické akce, věnované péči o Vaše zdraví. O všech speciálních akcích a pobytových nabídkách Vás budeme informovat zde na našich webových stránkách.

 

Těšíme se na Vaši další návštěvu.