RRC Clinic Hluboká nad Vltavou

Vyhlazení vrásek výplněmi

Korekce vrásek speciálními výplněmi je jedna z nejmodernějších a velmi účinných omlazujících metod. Je ideální pro zpevnění kontury obličeje, vyhlazení mimických a hlubokých vrásek, zvýraznění a zpevnění kontury rtů a díky intenzivní hydrataci také pro zjemnění a rozjasnění pleti.

Podstatou zákroku je injekční aplikace výplňových materiálů, tvořených kyselinou hyaluronovou, do středních a hlubších vrstev pokožky. Aplikace výplně ve formě gelu mikroinjekcemi má okamžitý efekt, pleť je vypnutá, hladká, získává mladistvý vzhled.

Korektivní dermatologie RRC Clinic vám nabízí aplikaci výplní Fortélis a Esthélis, které byly vyvinuty ve švýcarské renomované laboratoři Anteis s použitím jedinečných patentovaných postupů.

V průběhu cca 30 minutového ošetření je gel aplikován mikroinjekčně přesně do problematických míst - hlubokých vrásek, ochablých partií obličeje nebo prohlubní. Účinek a viditelný efekt - výrazně omlazený vzhled - je viditelný ihned po ošetření. Účinek aplikace výplní trvá cca 9 - 12 měsíců, po uplynutí této doby je možné ošetření opakovat.

Máte zájem o korekci vrásek výplněmi? Kontaktujte nás.