RRC Clinic Hluboká nad Vltavou

Mezoterapie

Mezoterapie je speciální a velmi účinná metoda, která stimuluje hydrataci pokožky ( obličej, krk, dekolt, hřbety rukou) a tvorbu kolagenu, s výsledným vyhlazením, vypnutím a celkovým omlazením.

Princip účinku - mezoterapie je minimálně invazivní postup, při kterém se speciální léčebné roztoky aplikují mikroinjekcemi do střední vrstvy kůže (mezodermu). Léčebné roztoky obsahují vysoké koncentrace vitaminů, aminokyselin a koenzymů. Tyto látky mají zásadní význam pro regeneraci. Pokud je pokožka vysušená a pokud je třeba i vypnout drobné vrásky, bývá tento roztok kombinován s kyselinou hyaluronovou.

Mezoterapie

Kyselina hyaluronová je látka, která je našemu tělu vlastní, vyskytuje se u všech živočišných druhů a tkání. Její hlavním úkolem je vázat a přenášet vodu, tj. hydratovat tkáně. Právě této vlastnosti se využívá v estetické medicíně. Na trhu je k dispozici několik variant přípravků s různou velikostí částic gelu, z nichž některé jsou vyráběny pro jemné vrásky v okolí očí, jiné pro vrásky kolem úst a pro hluboké vrásky.

Přípravky s kyselinou hyaluronovou není nutné předem testovat, jelikož stabilizovaná kyselina hyaluronová, která je vyráběna patentovanou technologií, je neživočišného původu.

Efekt mezoterapie ( vyhlazení vrásek, vypnutí, omlazení pleti) je zřejmý a viditelný ihned po první aplikaci, pro dokonalý výsledek je vhodné mezoterapii v pravidelných intervalech opakovat.

Máte zájem o mezoterapii? Kontaktujte nás.